Banote Club
De sale is nog niet begonnen, maar stel een herinnering in om op de hoogte te worden gebracht van de opening
Over Banote Club
Veelgestelde vragen — Banote Club
Welke kortingen biedt de flash sale van Banote Club op The Bradery?
De flash sale van Banote Club op The Bradery biedt tot -40% op Lagree-sessies. Er zijn drie formules beschikbaar: 1, 5 of 10 sessies, zodat u kunt kiezen op basis van uw gewenste trainingsniveau. Deze exclusieve Banote Club-aanbiedingen zijn uitsluitend verkrijgbaar tijdens de duur van de flash sale.
Wat houdt de Lagree-methode bij Banote Club in?
Lagree is een intensieve en complete fitnessmethode die het lichaam diepgaand vormt, de stabiliserende spieren versterkt en het uithoudingsvermogen verbetert. Banote Club is een exclusieve vrouwenstudio gewijd aan deze trainingsvorm. Dankzij de privéverkoop van Banote Club op The Bradery neem je hieraan deel tegen een voordeeltarief.
Wat is de filosofie van Banote Club?
Banote Club is een 100% vrouwelijke Lagree-studio, ontworpen om de kracht en power van vrouwen te vieren. Elke sessie is erop gericht het lichaam diepgaand te vormen en tegelijkertijd de geest te versterken. De Banote Club privésale op The Bradery is de ultieme kans om je tegen een gereduceerde prijs aan te sluiten bij deze geëngageerde community.
Hebben de sessies van Banote Club die tijdens de privéverkoop zijn aangeschaft een geldigheidsduur?
De sessies van Banote Club die tijdens de privéverkoop op The Bradery zijn aangeschaft, hebben een geldigheidsduur die op elke productpagina staat vermeld. We raden aan de gebruiksvoorwaarden voor aankoop te controleren. Voor eventuele vragen staat de klantenservice van Banote Club en The Bradery voor je klaar.
1M volgers!
Tag @thebradery op Instagram om je mooiste items met ons te delen!






